Mortal Kombat 11’den Yeni Kitana Fragmanı Geldi!

Mortal Kombat 11'den yeni bir Kitana fragmanı geldi.

2019’un en çok beklenen dövüş oyunlarından bir tanesi olan ve her geçen gün çıkışına yaklaşılan Mortal Kombat 11’den yeni fragmanlar gelmeye devam ediyor. Resmen onaylanan Kitana karakteri yeni fragman ile oyunculara gösterildi.

Konsol ve bilgisayar platformunda bizleri rekabet dolu dövüşlere götürecek olan Mortal Kombat 11 aksiyon severler tarafından ilgiyle takip edilmeye devam edilirken yeni fragmanlar ile de yeni karakterler tanıtılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz hafta Cetrion isimli dişi karakter tanıtılırken 12 Nisan Cuma günü de Kitana isimli karakter resmi fragman ile onaylandı.

Geçtiğimiz hafta iki farklı fragman ile tanıtılan Kitana son fragmanı ile oyuncuların beğenisini de kazanıyor. Hem güzelliği hem de özellikleri bakımından oyuncuları etkileyecek olan yeni karakter oldukça hızlı darbeleri ve fantastik yetenekleri ile oyun içeriside önemli bir dişi karakter olacak. Kitana ile birlikte yeni bir karakter olan D’Vorah’ta tanıtıldı. Önce Kitana ile dövüşen D’Vorah daha sonra da farklı bir karakter ile mücadele ediyor.

Rekabet dolu maçlara ev sahipliği yapacak olan Mortal Kombat 11 zengin karakter kitlesi ile oyunculara sonu gelmez dövüşler sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol