Mortal Kombat 11’den Karakterlerin Ölümlerini Gösteren Bir Fragman Geldi!

Mortal Kombat 11'de karakterlerin nasıl öldüğü gösterildi.

NetherRealm Studios, QLOC ve Shiver iş birliği ile geliştirilen Mortal Kombat 11 için geri sayımlar devam ediyor. 23 Nisan’da yayınlanacak olan oyun en son Kitana’yı tanıtmıştı. Oyuna dair son yayınlanan fragmanlardan birinde bazı karakterlerin nasıl öldüğü gösteriliyor.

Son haftalarda oyun içerisine gelecek olan karakterler ile ilgili oldukça fazla fragman paylaşımında bulunan geliştirici NetherRealm Studios son olarak Cetrion ve Kitana gibi karakterleri tanıtmıştı. Geliştirici ekip son yayınlanan fragmanlardan birinde oyunculara oyun içerisinde ölen bazı karakterlerin nasıl öldüğünü gösterdi. Yayınlanan fragman biraz mide bulandırıcı olsa da görsel efektler oldukça başarılı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Yayınlanan fragmanda Mortal Kombat 11 içerisinde yer alan Johnny Cage isimli karakter de yer alıyor.

Oyun içerisinde yer alan karakterler birbirlerine göre oldukça acımasız bir yapıda yer alacak. Örneğin yeni tanıtılan Kitana isimli dişi karakter hızlı ve çevik yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanacak. Oldukça ilgi çekici görünen ölüm fragmanı şu sıralar ilgiyle izleniyor. Fragmanda geliştirici ekipte oyuna dair bazı detayları oyuncular ile paylaşıyor.

Yeni ölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol