Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mortal Kombat 1 DLC Karakteri Homelander’a İlk Bakış Atıldı

Amazon Prime Video hizmeti kapsamında hayranlara sunulan The Boys'un kötü adamı Homelander, Mortal Kombat 1'e dahil oluyor

Warner Bros. tarafından biz oyun severlere sunulan dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1 için yeni oynanabilir karakterler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise çıkışına bir hayli yakın olduğumuz DLC karakteri Homelander’a ilk bakış atılıyor. Yeni video ile birlikte karakterin nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebiliyor, hangi komboları gerçekleştirdiğini anlayabiliyor ve daha fazla detaya sahip olabiliyoruz.

Amazon Prime Video hizmeti kapsamında hayranlara sunulan The Boys‘un kötü adamı Homelander, Mortal Kombat 1 oyununa dahil olmayı bekliyor. Henüz bir çıkış tarihinin açıklanmamasına rağmen yakın zamanda karakterin oyuna eklenmesi planlanıyor. Diğer taraftan bu karakter Kombat Pack 1 Pass’in bir parçası olarak bizlere sunulacak ve altı DLC karakterinden beşincisi olarak karşımıza çıkacak.

Mortal Kombat 1 Ünlü Karakterlere Sahne Oluyor

Bildiğiniz üzere Mortal Kombat 1 oyununa Kasım ve Aralık 2023 tarihinde Omni-Man ve Quan Chi adlı oynanabilir karakterler dahil oldu. Daha sonraki süreçte Suicide Squad karakteri Peacemaker (seslendiren John Cena) Mart ayında bizlere sunuldu. Diğer taraftan ninja bir karakter olan Ermac geçtiğimiz ay eklendi ve Homelander ise bahar ayı içerisinde oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

homelander ferra mortal kombat 1

Bugüne kadar yayınlanan diğer DLC karakterlerde olduğu gibi Homelander da ilk olarak Kombat Pack’in bir parçası olarak satışa sunulacak ve bir hafta sonra herkes tarafından satın alınabilir duruma gelecek. Oyun için sunulan 40 dolarlık Kombat paketi içerisinde Jean-Claude Van Damme’ı içeren Johnny Cage karakter görünümünün yanı sıra oynanabilir altı DLC karakterinin tamamı ve beş Kameo savaşçı yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.