Moons of Madness’ın 12 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Moons of Madness detaylı bir oynanış videosu aldı.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için bu yıl lansmana çıkması beklenen Moons of Madness’dan yeni bir oynanış videosu geldi. 12 dakikalık video da oyun içerisine dair çeşitli detaylara ulaşmakta mümkün.

Macera ve uzay oyunu olarak 2019 yılı içerisinde lansmana çıkması beklenen Moons of Madness Steam’de sergilenmeye devam ederken yeni bir oynanış videosu ile gündeme geld. 12 dakikalık bir oynanış videosunu bekleyenler ile paylaşan geliştirici ekip heyecan dolu anları karşımıza çıkarıyor. Rock Pocket Games imzası ile geliştirilmeye devam edilen oyunda kızıl gezegenlerden gelen gizemli bir sinyal ile oyun içerisinde tanışacağız.

Karanlık bir atmosferin yer alacağı oyunda korku dolu sahneler eşliğinde keşfetmeye dayalı bir oynanış ile karşılaşacağız. Mars’ın karanlık tarafını keşfedeceğimiz oyunda üsler kuracak verilen görevleri başarmaya çalışacağız.

Tek oyunculu bir hikâyenin yer alacağı yapımda fantastik canlılar ile de karşılaşacağız. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz 12 dakikalık oynanış videosunda oyun içerisinde karşımıza çıkacak sahneler detaylı olarak gösteriliyor. Ayrıca oyun içerisinde birinci şahıs kamera açılarının da yer alacağını belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol