Moonlighter’ın Between Dimensions Genişlemesi 23 Temmuz’da Yayınlanacak!

Moonlighter haftaya yeni bir genişleme paketi alacak.

Konsol ve bilgisayar platformu için geçtiğimiz yıl yayınlanan Moonlighter yakında yeni bir genişleme paketi alacak. Bugün oyunun Steam topluluk sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre yeni genişlemenin adı Between Dimensions olarak belirlenmiş.

23 Temmuz’da Moonlighter oyuncularına sunulacak olan Between Dimensions adındaki genişleme ile yepyeni bir boyutlar arası zindan oyuna dahil edilecek. 10 farklı orjinal düşman getirecek olan genişleme paketi beraberinde yeni silah ve ekipmanları da karşımıza çıkacak. Bu silahlar arasında kısa kılıç, büyük kılıç, mızrdak yer alırken ekipman için ise eldivenler yer alacak.

Bunlarla da sınırlı kalmayan genişleme paketi oyunculara yeni kask, göğüs ve bot zırh setleri de sunacak. Pasif yetenekleri aktif hale getirecek olan genişleme 10 benzersiz silah modeli ile oyunculara daha zengin bir yapı sunacak. Kendine has bir hiâye içeriğine sahip olan oyun, Between Dimensions genişlemesi ile mevcut olan hikâyesini de genişletmeyi hedefliyor.

Henüz ön siparişlere açılmayan genişleme paketinin fiyat etiketi Steam’de 6.99 dolar olarak belirlenmiş. Genişleme paketi 23 Temmuz’da Steam üzerinde bilgisayar oyuncularına sunulacak. Konsol platformu için genişleme daha sonra lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol