Moonlighter Ve This War or Mine 25 Temmuz’da Epic Store’da Ücretsiz!

Limbo Epic Store'da ücretsiz oldu.

Dün Limbo’yu bilgisayar oyuncularına ücretsiz olarak dağıtmaya başlayan Epic Store, 2020 yılına kadar birbirinden güzel oyunları ücretsiz olarak sunacak. Ünlü mağaza 25 Temmuz’da da iki farklı oyunu ücretsiz olarak dağıtacak.

Moonlighter Ve This War or Mine 25 Temmuz’da Epic Store’da Ücretsiz 2

Her hafta bir ücretsiz oyun dağıtan Epic Store dün gece 18.00 TL değerindeki Limbo’yu oyuncular ile paylaşırken sıradaki ücretsiz oyunlar da belli oldu. Epic, 25 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında Moonlighter ve This War of Mine’ı ücretsiz olarak oyunculara sunacak. Oyuncular belirtilen tarihlerde bu iki oyunu kütüphanelerine ekleyerek sonsuza dek sahip olabilirler.

Oyunlardan söz edecek olursak This War of Mine 2014 yılında lansmana çıkmış ve günümüzde DLC paketletleri ile oynanmaya devam ediyor. Moonlighter ise geçtiğimiz yıl lansmana çıktı ve 23 Temmuz’da oyuncularına yeni bir genişleme paketi sunacak. Konsol ve bilgisayar platformunda oynanan bu iki oyunun fiyat etiketleri de dikkat çekiyor.

Moonlighter Steam’de 32.00 TL, This War of Mine ise Steam’de 31.00 TL olarak satılmaya devam ediliyor. Belirtilen oyunlar 25 Temmuz’dan itibaren Epic Store üzerinde oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol