Monster Hunter: World’ün Yeni Etkinliği Onaylandı!

Monster Hunter: World'ün yeni etkinliği 26 Nisan'da başlayacak.

Capcom’un en başarılı oyunlarından birisi olarak adından söz ettiren Monster Hunter: World 2019 yılına girmemiz ile başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Yapım bu ay oyuncularına yeni bir etkinlik sunacak.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği satışlar ile Capcom’un kasasını parayla dolduran Monster Hunter: World, bu sabah yeni bir etkinlik haberi ile gündeme geldi. Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Capcom Monster Hunter: World için Spring Blossom adında bir etkinliği resmen onaylamış. 26 Nisan 2019’da başlayacak olan Spring Blossom adındaki etkinlik tüm platformlara gelecekmiş.

26 Nisan Cuma günü başlayacak olan Spring Blossom etkinliği ile birlikte oyunculara adeta kutlama tarzında bir etkinlik sunulacak. Özel etkinliklerde oyunculara sunulan görevlerin tamamı Spring Blossom adındaki etkinlik içerisinde yer alacak. Bu görevleri başarabilen oyuncular yeni zırh setleri ve özel bonuslar elde edebilecekler.

16 Mayıs’a kadar devam edecek olan etkinlik kapsamında oyunculara üç hafta boyunca kullanabilecekleri birçok yeni içerik sunulacak. Kozmetik ürünlerin yanı sıra çeşitli süslemeler de oyuncuların karşısına çıkacak olan içerikler arasında yer alıyor. Etkinlik boyunca özel görevler, günlük ödüller ve daha fazlası oyuncuları bekliyor olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol