Monster Hunter: World’ün Yeni DLC Paketleri Yayınlandı!

Monster Hunter: World yeni eklentilerini paylaştı.

Konsol platformunda milyonlarca kopya sattıktan sonra Steam’de bilgisayar platformu için yayınlanan Monster Hunter: World yeni genişleme paketlerini oyunculara sundu.

blank

Capcom’un en çok satan oyunlarından birisi olan Monster Hunter: World zengin içeriği sayesinde önce konsol oyuncularını daha sonrada bilgisayar oyuncularını tatmin etmeyi başardı. Steam’de yayınlandığı ilk gün saatler içerisinde milyonlarca kopya satmayı başaran yapım başarılı gidişatını yeni ek paketleri ile devam ettirecek gibi görünüyor.

12 Ekim’e kadar Steam’de yüzde 20 indirimli satılan yapım yeni DLC paketleri ile oyuncuları büyüleyecek. Steam üzerinden Monster Hunter: World oyuncularına 17 farklı DLC paketi sunuldu. Bu paketlerin her birisi farklı özelliklere ve içeriklere sahip. Aynı şekilde fiyat etiketleri de birbirlerine göre farklılıklara sahip. 3 genişleme paketi oyunculara ücretsiz olarak sunulurken geriye kalan 14 genişleme paketi ile 11.90 TL – 6.00 TL gibi fiyat aralıkları ile satışlara açıldı.

Şuan indirilebilir olan DLC paketiler ile oyuncular karakterinin görünümüne de farklı özellikler kazandırabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol