Monster Hunter World’ün Bu Kadar Başarılı Olması PlayStation Sayesindeymiş!

Monster Hunter World'ün başarısı konsol platformuna dayandırılıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Konsol platformunda 5 milyon kopya satışını deviren Monster Hunter World başarısını PlayStation platformuna dayandırıyor.

Yarın bilgisayar oyuncularına tam sürüm olarak Steam üzerinden sunulacak olan Monster Hunter World aksiyon severler tarafından heyecanla bekleniyor. Oyuncular tarafından ilgiyle takip edilen yapım PlayStation 4 platformunda oldukça geniş kitlelere ulaşarak bekleneni vermeyi başarmıştı. Başarılı oyun daha sonra da kendisine çok benzeyen oyunlar ile sık sık gündemde kendine yer bulmuştu.

Capcom’a göre Monster Hunter World’ün bu kadar başarılı olmasının temel nedenlerinden birisi de PlayStation platformundaki performansıymış. Konsolda oldukça sağlam grafiklere sahip olan yapım oyunculardan tam puan almış ve kısa sürede milyonlara ulaşmayı başarmıştı. Konsol oyuncuları tarafından bu kadar popüler bir konuma yerleşen Monster Hunter World özellikle Japon oyuncular tarafından çok tutuldu. Yapılan açıklamaya göre Japonya’da oyunun satışları milyonları devirmiş.

Buna ek olarak Monster Hunter World konsol satışlarını da önemli ölçüde artırmış. PlayStation 4 platformunda popüler bir konumda yer lan yapım bilgisayar platformunda da milyonlara ulaşmaya çalışacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol