Monster Hunter: World’ün Bahar Güncellemesi 9 Mayıs’ta Tanıtılacak!

Monster Hunter: World’'ün Bahar güncellemesi Perşembe günü tanıtılacak.

Popülaritesini kaybetmeden Capcom’a para kazandırmaya devam eden Monster Hunter: World sıradaki güncelleme detaylarını oyuncular ile paylaşmaya hazırlanıyor. Bahar adında bir güncelleme alacak olan yapım, tüm platformlar için bu güncellemeyi yakında yayınlayacak.

2018 yılına damga vuran oyunlardan birisi olan Monster Hunter: World, Capcom’un 2018’in en iyi yayıncısı olmasını sağladı. Kısa sürede milyonlarca kopya satmayı başaran yapım dur durak bilmeden yoluna devam ederken yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor. Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre oyuna gelecek olan güncellemenin adı Bahar olarak belirlenmiş. Güncelleme detaylarının 9 Mayıs’ta yayınlanacağı belirtilen haber de Bahar güncellemesi hakkında tüm bilgilerin 9 Mayıs’ta oyuncular ile paylaşılacağından söz ediliyor.

Oyunun gelişimi hakkında da oyuncular ile bilgi paylaşımı yapacak olan Capcom, yaklaşmakta olan içerik hakkında da çarpıcı açıklamalar da bulunacak. Bunlara ek olarak belirtilen tarihte PC platformu oyuncularına bir etkinlik sunulacak. Oyuncular bu etkinlikte çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda oyuna Iceborne adında bir içeriğin geleceğinden söz etmiştik. Konuyla ilgili çeşitli bilgilendirmeler ve detaylar 9 Mayıs’ta oyunculara sunulacak. Capcom, Monster Hunter: World programında oyuncuların en çok merak ettiği soruların cevaplarını verecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol