Monster Hunter World PC Çıkış Tarihi Pazartesi Açıklanacak

Monster Hunter World'ün hem PC çıkış tarihi, hem de sistem gereksinimleri yakında duyurulacak.

Capcom bugün bir duyuru yaptı ve Monster Hunter World’ün hem PC çıkış tarihinin, hem de resmi sistem gereksinimlerinin önümüzdeki Pazartesi günü açıklanacağını ifade etti. Dağıtımcı firma aynı zamanda oyunun hangi dağıtım platformlarında yer alacağını da duyuracak fakat tahminlerimize göre oyun hem Steam’de, hem de Windows Store’da bulunacaktır.

Capcom bilindiği gibi bir süre önce Monster Hunter World’ün PC sürümünü ertelemişti ve oyunun bu platformda daha çok optimizasyona gereksinim duyduğuna karar vermişti. Oyunun yapımcısı Tsujimoto da Gamesradar ile bir röportaj yaparken, Monster Hunter World’ü PC üzerinde en iyi şekilde sunmak istediklerini dile getirmişti.

Monster Hunter World’de isminden de anlaşılacağı üzere bir canavar avcısı rolüne bürüneceğiz ve çeşitli görevleri tamamlayarak ava çıkacağız. Oyunda canlı ve nefes alan bir ekosistem yer alırken, karşımıza da bol bol avcı yaratıklar ve avlar çıkacak.

Monster Hunter World öncesinde 26 Ocak 2018 tarihinde PlayStation 4 ile Xbox One oyun konsollarına gelmiş ve oyuncuların oldukça beğenisini kazanmıştı. Bakalım PC platformunda da aynı başarıyı gösterebilecek mi?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol