Monster Hunter World: Iceborne Yeni Fragman Yayınlandı!

Monster Hunter World: Iceborne yeni bir alanını tanıttı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

12 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza atan Monster Hunter Word şu sıralar konsol ve bilgisayar platformunda deli gibi oynanıyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana büyük bir başarıya imza atan yapım yakında Iceborne genişlemesini oyunculara sunacak.

6 Eylül’de hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Monster Hunter World: Iceborne oyunculara kış temalı bir atmosfer sunacak. Oyunculara yeni silahların yanı sıra yeni hikaye içeriği de sunacak olan Iceborne, yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragmanda Iceborne haritası içerisinde yer alan Hoarfrost Reach alanını gösteriyor.

Iceborne içerisinde yer alan Hoarfrost Reach alanında oyuncuları birbirinden farklı canavarlar ve yaratıklar bekliyor olacak. Karlarla kaplı bir alanda ilerlemeye çalıştığımız genişleme de aksiyon ve gerilim hiç peşimizi bırakmayacak.

Yayınlanan yeni fragmanda Iceborne haritasında yer alan buzlu bölgelerin yanı sıra manzaralı alanlarda kameralara yansıyor. Ayrıca ses efektlerinin de duyulduğu fragmanda bazı canavarlar da göze çarpıyor.

Çeşitli aksiyon sahnelerinin de göründüğü fragman ilgiyle izleniyor.

Monster Hunter World: Iceborne 6 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol