Monster Hunter World: Iceborne Title Update 4 Yakında Duyurulacak

Monster Hunter World: Iceborne Title Update 4 yakın bir tarihte açıklanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Resmi Monster Hunter World Twitter hesabı, Monster Hunter World: Iceborne Title Update 4 için yeni bir çıkış tarihini yakın bir tarihte duyurulacağını yazdı.

Monster Hunter World geçtiğimiz aylarda yine resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada COVID-19 nedeniyle çıkarmayı planladıkları Title Update 4’ün gecikmeye uğrayacağını ve daha ileri bir tarihte duyurulacağını söylemişti.

En son yaptıkları açıklamanın üzerinden neredeyse 2 ay geçti ve bugün Monster Hunter World yine resmi Twitter hesabı üzerinden Monster Hunter World: Iceborne Title Update 4’ün çıkış tarihinin açıklanacağını söyledi. Bu yeni gelecek olan başlık güncellemesi ile birlikte merakla beklenen Alatreon canavarı oyuna eklenmiş olacak.

Firmanın daha önce açıklamış olduğu başlık güncellemesi yol haritasında, Bloom festivali, yeni katmanlı zırh ve silahların eklenmesi ve elbette oyuncuların asıl beklediği yeni canavarlar yer alıyor. Oyuna en son eklenmiş olan canavarlar ise şunlardı: Arch-Tempered Namielle, Rajang ve Raging Brachydios.

Capcom daha önce Monster Hunter World: Iceborne’da ki en çok ve en az avlanan canavarların bir listesini yayınladı. Listeye göre en çok avlanan canavalar aşağıdaki gibidir.

  • Safi’jiiva
  • Zinogre
  • Ruiner Nergigante
  • Teostra
  • Odogaron

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol