Monster Hunter: World Iceborne İçin Yeni Yama Yolda

Capcom Monster Hunter: World Iceborne DLC'si için yeni bir yama geleceğini duyurdu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Monster Hunter: World çıkış yaptığı Ocak 2018 tarihinden bu yana 15 milyondan fazla satış yaparak oldukça iyi bir başarı elde etti, Iceborne DLC paketi ise 4 milyonun üzerinde satışa ulaştı.

Yeni DLC paketi ile oyuncular bir çok sorunla karşılaştılar, Capcom ise oluşan sorunlar için özür diledi ve düzeltmeler için “önümüzdeki günlerde” yeni bir yama çıkacağını duyurdu.

Bilgisayar kullanıcıları için önemli ölçüde CPU sorunları, tasarruf modunu otomatik olarak bazı kullanıcılarda devre dışı bırakması ve hem bilgisayar hem de konsol kullanıcıları için önemli ölçüde eşleştirme sorunları olduğunu Monster Hunter World’ün Subreddit sayfasında belirttiler, kullanıcıların şikayetlerini göz ardı etmeyen Capcom en kısa sürede sorunları düzeltmek için yama yayınlayacak.

Steam’de kayıp save dosyalarıyla ilgili bir duyuru yayınlayan yapımcılar bu sorunun Ekim 2018 güncellemesinde oyuna Kulve Taroth‘u ekleyen bir değişiklikten kaynaklandığını doğruladı. Capcom, sorundan etkilenen oyuncuların “Monster Hunter World: Iceborne için kaydedilmiş veriler okunamadı. Yeni veri kaydı oluşturmak ister misiniz ?” şeklinde bir bildirim aldıklarını ve save dosyalarına ulaşamadıklarını söyledi.  Bunun çözümü olarak yeni yama gelene kadar, sadece yeni bir oyuna başlayabileceklerini ya da MHWSaveTransfer yardımcı programı kullanarak save dosyalarını buraya aktarabileceklerini belirttiler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol