Monster Hunter World, Iceborne Genişlemesini Kutlamak İçin Oyunculara Ücretsiz Günlük Öğe Paketleri Verecek!

Monster Hunter World 4 Eylül'e kadar oyunculara sürpriz ödüller sunuyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz yıldan bu yana haberlerde epey yer alan Monster Hunter World başarısı ile Capcom’un kasasını parayla doldurmuş ayrıca 2018’in en iyi yayıncısı unvanını almasını da sağlamıştı. Yakında Iceborne adında bir kar genişlemesi alacak olan yapım oyunculara ücretsiz öğeler de sunacak.

Milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştiren Monster Hunter World şu sıralar yeni genişlemesi olan Iceborne ile beklenmeye devam ediyor. Oyun içerisine karlarla kaplı bir atmosfer sunacak olan Iceborne beraberinde oyunculara yeni ve ücretsiz öğeler de sunacak.

Bugün GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre Capcom, Iceborne genişlemesini kutlamak için oyunculara ücretsiz öğeler sahip olan bazı paketler sunacakmış. 6 Eylül’de PlayStation 4 ve Xbox One platformuna çıkacak olan Iceborne 4 Eylül’e kadar oyunculara ücretsiz içerikler dağıtacak. Birçok yeni özellik, öğe ve canavara ek olarak yeni içerikler getirecek olan genişleme ücretsiz öğeler ile de oyuncuları ödüllendirilecek.

Monster Hunter World’ün resmi Twitter adresi üzerinden yapılan açıklama ile 4 Eylül’e kadar oyuna giriş yapan oyuncular ücretsiz olarak 10 mega iksir ve bir altın yumurta ile ödüllendirilecekmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol