Monster Hunter World: Iceborne Başlık Güncellemesi 4’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Monster Hunter World: Iceborne'un daha önce ertelenen Başlık Güncellemesi 4'ün çıkış tarihi açıklandı. Yeni güncelleme 9 Temmuz 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Capcom, Monster Hunter World: Iceborne’un dördüncü Başlık Güncellemesini 9 Temmuz 2020’de yayınlamaya hazır olduğunu resmen doğruladı. Yayıncı, yeni güncellemede gelecek her şeyi ortaya çıkaracakları bir geliştirme günlüğünün çok yakında yayınlanacağını belirtti.

Bu ayın başlarında Capcom, Monster Hunter World: Iceborne için ücretsiz güncellemelerinden bazılarının koronavirüs pandemisi nedeniyle Temmuz 2020’nin başına ertelediğini açıklamıştı. Bu güncellemelerden biri, Alatreon adlı Blazing Black Dragon da dahil olmak üzere bir ton yeni içerik sunmak için ayarlanan Başlık Güncelleme 4 ile birlikte oyuna gelecek.

Bugün, Capcom bu güncellemenin yayınlanma tarihini resmen açıkladı. 9 Temmuz 2020’de PlayStation 4 ve Xbox One‘a aynı anda gelecek olan Başlık Güncellemesi 4 ile ilgili daha detaylı bilgileri verebilmek adına geliştirici 3 Temmuz 2020 tarihinde Dev Diary 6 adında canlı yayın akışını gerçekleştirecek. Bu canlı yayın akış sırasında gelecek olan Başlık Güncellemesi 4’ün yanı sıra ilerleyen zamanlarda getirecekleri içerikleri de paylaşacaklar.

Canlı akış resmi olarak 3 Temmuz 2020 Cuma Türkiye saat ile 15:00’da öğlen başlayacaktır. Bu arada, yeni ejderha Alatreon‘u tanıtan yeni güncelleme için fragmana bakabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol