Monster Hunter: World Capcom’un Tüm Zamanlarda En Çok Satan Oyunu Oldu!

Monster Hunter: World 12 milyondan fazla satmış.

Günümüze kadar Capcom birbirinden kaliteli oyunlar geliştirdi ve yayınladı. Ancak bu oyunların hiç biri Monster Hunter: World kadar konuşulmadı. Geçtiğimiz yıldan bu yana milyonlara hitap eden yapım yeni detaylar ile gündeme geldi.

Monster Hunter World Capcom’un Tüm Zamanlarda En Çok Satan Oyunu Oldu 2

Aksiyon rol yapma oyunu olarak geçtiğimiz yıl önce konsollara ve daha sonra bilgisayar platformuna çıkış yapan Monster Hunter: World, kısa sürede milyonlarca kopya satmıştı. Önce konsollarda yüksek satışlara imza atan yapım, daha sonra PC için yayınlanmış ve bilgisayar platformunda da deli gibi satmıştı. 31 Mart 2019 ile sona eren mali yıl raporu ile Capcom Monster Hunter: World ile bazı detayları oyuncular ile paylaştı.

Altchar’ın bu sabah yaptığı habere göre Monster Hunter: World tüm dünyada 12 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirerek Capcom’un tüm zamanların en çok satan oyunu olduğu belirtilmiş. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda 12 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirildiği belirtilen yapım, rekor sonuçlar ile Capcom’un en çok satan oyunu unvanını kazanmış.

Capcom’un 2019 model oyunu olan Resident Evil 2 Remake ise 4.96 milyon adet kopya satarak beklentileri karşılamış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol