Monster Hunter: World 13 Milyon Kopya Satışını Geride Bıraktı!

Monster Hunter: World milyonlarca kopya satmaya devam ediyor.

Kuşkusuz günümüzün en çok oynanan aksiyon rol yapma oyunları arasında Monster Hunter: World’de yer alıyor. 2018 yılında önce konsola sonra da bilgisayar platformuna çıkan yapım, güncel satış rakamlarına göre 13 milyonu geri de bırakmış.

Başarısı ile geçtiğimiz yıldan bu yana sık sık haberlere konu olan Monster Hunter: World Capcom’u paraya boğmaya devam ediyor. Capcom’un 2018 yılının en iyi yayıncısı konumuna yükselten oyun Iceborne genişlemesini beklerke güncel satış rakamı ile yine dudak uçuklattı. Capcom’un  en çok satan oyunu olarak bilinen Monster Hunter: World güncel bilgilere göre 13 milyon kopya satışını geride bırakmış.

Altchar’ın yapmış olduğu haberlere göre MH: World, yayınlanmasından günümüze kadar toplamda 13 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirmiş. Bu başarıyı oyuncuları ile kutlamak isteyen başarılı yapım, 25 Temmuz – 29 Temmuz tarihleri arasında oyunculara günlük giriş bonusu olarak sunulabilecek özel bir eşya paketi sunulacak. Belirtilen tarihlerde oyuna giriş yapan tüm oyuncular bu pakete ücretsiz olarak erişebilecekler.

Yapılan habere göre Capcom oyunun 13 milyondan fazla sattığını resmi Twitter adresi üzerinden oyuncular ile paylaşmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol