Monster Hunter: World 12 Milyon Satış Rakamını Geride Bıraktı!

Capcom'un 2018'e damga vuran oyunu Monster Hunter: World, tüm platformlarda 12 milyon satış rakamına ulaştı.

Capcom’un 2018 yılı içerisinde konsol ve bilgisayar oyuncularına sunduğu Monster Hunter: World önce konsol, sonrada bilgisayar platformunu kasıp kavurmuştu. Tüm dünyada milyonlarca oyuncuya ulaşan açık dünya oyunu yine satış rakamları ile gündeme geldi. Monster Hunter: World’ün satış rakamları resmi olarak Capcom tarafından paylaşıldı. Peki Monster Hunter: World ne kadar sattı?

2018’in en başarılı yayıncısı olarak geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen Capcom yine Monster Hunter: World ile paraya para demiyor. Geçtiğimiz yılın en başarılı oyunlarından birisi olan Monster Hunter: World 4 Şubat’ta yaptığımız haberlerde kendine yer bulmuştu. Yaptığımız haberde başarılı oyunun tüm platformlarda toplamda 11 milyon sattığını belirtmiştik. Yapımla ilgili yeni detaylar Capcom tarafından oyuncular ile paylaşıldı.

GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile öğrendiğimiz yeni satış rakamı dudak uçuklatmaya devam ediyor. Capcom’un en başarılı oyunu olarak taçlandırılan Monster Hunter, 31 Aralık 2018’e kadar toplamda 11 milyon kopya satışı gerçekleştirmişti. GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre Capcom oyunun dijital satışlarını da kapsayan asıl satış rakamlarını açıklamış.

Yapım günümüze kadar tüm platformlarda kutulu ve dijital satış olarak toplamda 12 milyondan fazla satmış. Capcom 12 milyon satış rakamını kutlamak için de bugünden itibaren oyunculara çeşitli oyun içi eşyalar dağıtıyormuş.

Oyunun Steam topluluk sayfası üzerinden de ilan edilen oyun içi eşya ödülleri 8 Şubat’ta dağıtılmaya başlanacak ve 21 Şubat’a kadar devam edecek. 12 Milyon oyuncuyu kutlamak için dağıtılan paket 21 Şubat’a kullanılabilecek.

Oyuncuların ücretsiz paketi almaları için yapmaları gereken tek şey oyuna giriş yaptıktan sonra karşılarına çıkan giriş bonusunu almak olacak.

Şu sıralar Steam’de Ay Takvimi indirimleri kapsamında 11 Şubat’a kadar yüzde 34 indirimle oyunculara sunulan Monster Hunter: World, 131.34 TL fiyat etiketine sahip.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol