Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster Hunter Wilds İçin Yeni Ekran Görüntüleri Yayımlandı

Dikkat çekici canavarlar ve vahşi doğasıyla beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan Monster Hunter Wilds, oyuncular tarafından bir hayli bekleniyor.

Capcom tarafından biz oyun severlere sunulacak olan açık dünya aksiyon macera oyunu Monster Hunter Wilds için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Görsellerin yanı sıra haberimizin en altında bulabileceğiniz yepyeni bir fragmanın olduğunu da söyleyebiliyoruz. Fragmanla beraber oyuna ilk bakış atılıyor ve oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Dikkat çekici canavarlar ve vahşi doğasıyla beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan Monster Hunter Wilds, oyuncular tarafından bir hayli bekleniyor. Serinin en yeni oyunu olarak bizlere sunulmak istenen yapımda, yasak topraklara doğru ilerleyebiliyor, burada sürekli olarak kendimize yaratık keserken buluyor ve karakter odaklı yapı ile beraber kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Monster Hunter Wilds Seriye Heyecan Getirecek

Oyuncular yapım içerisinde yasak toprakları araştıran özel bir araştırma komisyonu ekibinden bir karakteri kontrol ediyor. Seri içerisinde ilk kez tamamen seslendirilen karakterler ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Yapım içerisinde Avcı, Guild tarafından atanan idareci Alma, Palico ortağı ve gizemli bir çocuk da dahil olmak üzere dikkat çekici yoldaşlar bulunuyor.

Monster Hunter Wilds 2024 05 30 24 001

Monster Hunter Wilds, açık dünyayı bünyesinde barındırıyor ve burada çöllere, kayalık alanlara, otlaklara ve daha fazlasına doğru adım atabiliyoruz. Her bölgede yepyeni atmosferler, manzaralar ve düşmanlar bizleri bekliyor. Beklenen yapımlar arasında yer alan bu proje 2025 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Aynı zamanda PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak.

Oyunun Steam sayfası şu anda açık durumda. Dilerseniz bu sayfa üzerinden istek listenize ekleyebilir ve oyuna destek olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.