Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruins İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Capcom, en yeni sıra tabanlı RPG oyunu Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruins için yeni bir fragman yayınladı.

Monster Hunter dünyasında geçen sıra tabanlı RPG serisinin ikinci bölümü Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruins için yeni bir fragman yayınladı. Oyun 9 Temmuz’da Nintendo Switch ve PC (Steam) için çıkış yapacak.

blank

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruins, canavarlarla ilişki kurmanıza izin veren bir taş olan Kinship Stone’u kullanabilen genç bir avcının hikayesini anlatacak. Oyunu üçüncü şahıs bakış açısıyla oynayacağız. Oyun, önceki bölümlerde olduğu gibi benzer kurallara dayanacak. Maceralarımız sırasında farklı türde silahlar kullanarak yerleri keşfedecek, görevler yapacak ve canavarları avlayacağız. Oyun sırasında yeni ekipmanlar kazanacak veya yaratacak, ayrıca kahramanımızı güçlendirecek ve yeni beceriler öğreneceğiz.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruins ayrıca, Pokemon evrenine biraz benzeyen, canavarlarla arkadaş olma mekaniği sunacak. Yaratıklar savaşmamıza yardım edecek ve onlarla bir ilişki kurarak istatistiklerini iyileştirebileceğiz. Seyahat ederken bize eşlik edebilecek çeşitli karakterlerle de karşılaşacağız.

Oyun güzel, üç boyutlu bir grafik tasarıma sahip. Teknik olarak, oyun türün zirvesine ait değil ancak göze hoş gelen grafikleri var.  Son olarak oyunu sadece tek başımıza oynayabileceğiz.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruins Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: WINDOWS® 10
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-3470 3.20 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA®GeForce® GTX 650 / 2GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 28 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol