Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster Hunter Rise: Sunbreak Demosu Yayınlandı

Monster Hunter Rise'a yeni eklenen Switch Skill Swap özelliğini deneyerek Elder Dragon Malzeno'ya karşı savaşabileceksiniz.

Monster Hunter Rise: Sunbreak‘i bu ay piyasaya çıkmadan önce denemek istiyorsanız, artık Nintendo Switch ve Steam‘de ücretsiz bir demo mevcut. Yedi görev içeren demo; üçü eğitim odaklı olmak üzere oyunculara geniş bir deneme sürümü vaat etti. Eğitim odaklı kısımda Wirebugs, Wyvern Riding ve yeni Switch Skill Swap’ı öğreneceksiniz.

Diğerleri, Great Izuchi (Başlangıç), Tetranadon (Orta), Astalos (Uzman) ve Malzeno (İleri) dahil olmak üzere av görevleri olacak. Malzeno avı için zorluk çok yüksek olacak, bu yüzden mekanik konusunda süper rahat değilseniz, diğerlerine bağlı kalmanızı ve Malzeno’yu sonraya bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca söylediğimiz her Av için deneme sayısında bir sınırlama yok.

Monster Hunter Rise: Sunbreak Demosu Ücretsiz

Monster Hunter Rise

Ayrıca Monster Hunter Rise: Sunbreak‘teki, her silah türü için Av seviyesine göre yüklemeler sağlanacak. Herhangi bir şey önemli ölçüde güçsüz hissettiriyorsa, bu tamamen bölüm tasarımı gereği olacak. Demodaki içerik son oyundan farklı olabilir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Elgado’daki yeni bir merkez alanının ve oyuncuların meydan okuyacağı yeni canavar sürülerinin yanı sıra, genişleme ayrıca oyuna “Master Rank” görevlerini ekleyecek ve hem yeni hem de yeni dünyayla bağlantılı yepyeni bir hikayeye sahip olacak. 

Monster Hunter Rise: Sunbreak, Nintendo Switch ve PC için 30 Haziran’da çıkış yapacak. Capcom Etkinliği’nden Gore Magala’nın dönüşü ve lansman sonrası canavarlar gibi daha fazla ayrıntı için bu içeriği kontrol edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.