Monster Energy Supercross – The Official Videogame Bugün Yayınlandı!

Monster Energy Supercross bugün Steam'de 77.00 TL fiyat etiketi ile yayınlandı.

Yarış oyunları denince akıllara gelen ilk isimlerden birisi olan Milestone 2018 model yeni yarış oyununu bugün oyun severlere sundu. 77.00 TL gibi bir fiyat ile yayınlanan oyun oldukça göz kamaştırıcı.

Bilgisayar platformuna özel geliştirdiği araba ve motosiklet yarış oyunları ile akıllara kazınan Milestone 2018 yılına girmemiz ile birlikte yeni yarış oyunlarını oyunculara sunmaya başladı. Bugün yayınlanan Monster Energy Supercross – The Official Videogame adlı oyunu ile milyonlara ulaşmayı hedefleyen ünlü geliştirici günümüzdeki yarışlardan esinlenilerek bu oyunu geliştirdi. Birbirinden ünlü markaların onlarca farklı motosikletini garajında bulunduran yapım İngilizce seslendirmelere ve dil seçeneğine sahip.

Oyun içerisinde yer alan yarış parkurları günümüzde olimpiyatlarda yer alan parkurlar ile birebir özelliklere sahiptir. Seyircilerin sesleri, tezahüratları oyuna farklı bir hava katmakla kalmayıp oyunu sürükleyici bir yapıya kavuşturmuş. Tek oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu modlara sahip olan yapımda oyun kumandası desteği de yer alıyor. Dileyen konsol oyuncuları bilgisayar platformunda oyun konsolu yardımı ile oyunun tadını çıkarabilir. Çamurlu pistleri ve yağmurlu hava koşulları ile gerçekçi bir deneyim sunan Monster Energy Supercross’da oyuncular rampalardan uçarak akrobatik hareketler de yapabilirler. Birbirinden zorlu parkurlara sahip olan oyunda yarışmak farklı bir boyuta taşınıyor. Oyunu Steam’den 77.00 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later

İşlemci: Intel Core i5-2500K; AMD FX-6350 or equivalent

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 with 2 GB VRAM or more; AMD Radeon HD 7800 with 2 GB VRAM or more

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 13 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later

İşlemci: Intel Core i5-6600K, AMD FX-8350 Eight-Core or equivalent

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 with 4 GB VRAM or more; AMD Radeon R9 380 with 4 GB VRAM or more

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX compatible

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>