Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2 Konsol Ve PC İçin Yayınlandı!

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 yarış severlere sunuldu.

Yarış tutkunları için konsol ve bilgisayar platformunda bugün yayınlanan Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2 şu sıralar oynanmaya devam ediyor.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için bugün lansmana çıkan Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2 ile birbirinden farklı yarışlara katılacağız. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen yapımda oyuncular birbirinden farklı motosikletleri kullanacak ve diledikleri gibi bu motosikletleri özelleştirebilecekler. Profesyonel bir yarışçı olmaya çalışacağımız oyunda diğer oyunculara meydan okuyabilecek, birbirinden zorlu pistlerde yeteneklerimizi sergileme fırsatı elde edeceğiz.

Oyun içerisinde kariyer modu ile kolaydan zora doğru yarışlara katılacak ve haftalık etkinlikler ile benzersiz deneyimler yaşayacağız. Katıldığımız yarışlar sonucunda çeşitli ödüllerin de sahibi olacağız. Dört farklı pist seçeneğinin yer aldığı oyunda özel sürücülerin de becerilerini test edebileceğiz. Yapımda motosikletimizi ve sürücümüzü 3000’in üzerinde nesne ile kişiselleştirebilecek ve dilediğimiz gibi özelleştirebileceğiz.

7 farklı dil desteğinin yer aldığı yapımda oyuncular özel pistler tasarlayabilecek ve çevrimiçi olarak bu pistleri diğer oyuncular ile paylaşarak yarışabilecekler.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2 Steam’de 77.00 TL olarak satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol