Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Monitörünüzü Yanınızda Taşıyın: Lenovo Legion Gözlükleri Tanıtıldı!

Büyük ekran deneyimini gittiğiniz her yere yanınızda taşımanıza olanak tanıyan Lenovo Legion Gözlükleri de piyasaya sürüldü.

Lenovo yakın zamanda ThinkCentre M90s Gen4 masaüstü bilgisayarını tanıttı ve bugün önde gelen bir teknoloji etkinliği olan IFA 2023’te ses getirdi. Örneğin uzun zamandır beklenen ve merakla beklenen Legion Go adlı el tipi oyun konsolu ilk kez fuarda tanıtıldı. Lenovo, bununla yetinmeyip büyük ekran deneyimini gittiğiniz her yere yanınızda taşımanıza olanak tanıyan Lenovo Legion Gözlükleri de piyasaya sürdü.

Monitörünüzü veya televizyonunuzu gittiğiniz her yere, hiç ağırlık hissetmeden yanınızda taşıyabilseydiniz harika olmaz mıydı? Lenovo, bugün tanıttığı Legion Glasses ile tam da bunu yapmayı hedefliyor. Bu gözlüklerin özünde, güneş gözlüğü sayesinde devasa ekranınızı gittiğiniz her yere taşımanıza olanak tanıyan artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılıyor.

Lenovo Legion Gözlüklerinin Özellikleri

Lenovo Legion Gözlük

Lenovo Legion Gözlükleri, göz başına 1920 x 1080 çözünürlüğe, 60 Hz yenileme hızına ve 100 derecelik görüş alanına sahip bir mikro OLED ekrana sahip. Ayrıca içerisinde öne bakan bir kamera, iki mikrofon ve iki hoparlör de barındırıyor. Bu cihazın çok fazla bağımsız işlevselliğe sahip olmadığını belirtelim. Ekranı aktarmak için USB-C bağlantısı olan bir cihaza ihtiyacınız olacak.

Gözlükler, USB-C bağlantı noktasına sahip çoğu Windows, Android ve macOS cihazıyla uyumlu. Cihazı oyun oynamak, video izlemek ve diğer uygulamalara erişmek için kullanılabiliyorsunuz. Ayrıca gözlükler imleci kontrol etmek veya menülerde gezinmek için kullanılabilen kafa takibi ve göz takibini de destekliyor.

Lenovo Legion Gözlüklerinin fiyatı 499 Dolar olarak açıklandı. Daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için iyi bir seçenek olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.