Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Modern Warfare 3’lü PS5 Slim Kutusu Kanlı Canlı Görüntülendi

Modern Warfare 3'ün dahil olduğu PS5 Slim paketi ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntüler bu paketin şu anda satışta olduğunu gösteriyor.

Önümüzdeki ay çıkış yapmaya hazırlanan nişancı aksiyon oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3‘ün yeni PS5 paketi ortaya çıktı. Daha önceden böyle bir paketin sunulacağı doğrulanan ancak bunun PS5 Slim modelinin olup olmayacağı bilinmeyen paket tasarımı şu anda karşımızda bulunuyor.

X’te (eski adıyla Twitter) Zuby_Tech adlı kullanıcı tarafından paylaşılan bir gönderide Call of Duty: Modern Warfare 3’ün PS5 Slim paket tasarımını görüyoruz. Hatta bu paketin şu anda birçok mağazada satıldığını da aktarabiliyoruz. Diğer taraftan güvenilir sızıntılarla karşımıza çıkan billbil-kun, Sony’nin 8 Kasım‘da ABD’de Marvel’s Spider-Man 2 ile beraber gelen PS5 Slim standart sürüm konsolunu piyasaya sürmeyi planladığını aktarıyor.

Modern Warfare 3 Temalı PS5 Paketi Ortaya Çıktı

Yeni PS5 paketleri elbette kullanıcılara çeşitli avantajlar sunuyor ve bu içeriklerle beraber hem oyunun hem de konsolun sahibi olabiliyorsunuz. Bu kapsamda şu anda ortaya çıkan paketler PS5’in Slim modelini kapsıyor ve yeni tasarım daha hafif ve daha ince bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Modern Warfare 3

Öte yandan bildirilene göre görüntülerde de görebileceğiniz konsol paketinin fiyatı 559,99 dolarlık bir fiyatla beraber karşımıza çıkmayı bekliyor. Eğer oyunsuz bir şekilde Slim modellerini elde etmek isterseniz de aşağıda belirtilen fiyatları ödemeniz gerekiyor;

  • Ultra HD Blu-ray disk sürücüsüne sahip PS5:  499,99 Dolar 549,99 Euro
  • PS5 Digital Edition: 449.99 Dolar449.99 Euro

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlandırmalarla ABD’deki Digital Edition PS5’lerinde 50 dolarlık bir artışın olduğu söyleniyor. 1TB depolama alanıyla gelen her iki sürüm de Japonya’daki modellerden daha pahalı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.