Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Modern Warfare 3 Hikaye Süresi Şaşırttı!

Ön sipariş veren kullanıcılar için erken erişime açılan Call of Duty Modern Warfare 3'ün hikayesi, 3 ila 4 saat gibi kısa bir sürede tamamlanabiliyor.

Bu yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alan Call of Duty Modern Warfare 3‘ün hikaye modu, oyunu ön sipariş eden kullanıcılar için yayımlandı. Tek oyunculu kısma bir hafta önceden erişme şansı yakalayan oyuncular, deneyimlerini YouTube ve çeşitli sosyal medya platformları üzerinden paylaşmaya başladı.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Modern Warfare 2’nin doğrudan devamı olan oyun, Captain Price ve Task 141’i büyük bir tehlikenin içerisine sokuyor. Orijinal Modern Warfare üçlemesinden aşina olduğumuz aşırı milliyetçi savaş suçlusu Vladimir Makarov, dünya üzerindeki etki alanını genişleterek ekibi şu ana kadar gördükleri en çetin mücadelenin ortasına itiyor.

Modern Warfare 3 Hikayesi Yaklaşık 4 Saat Sürüyor

Modern Warfare 3 hikayesinin beklenenden çok daha kısa olacağı yönünde bazı iddialar ortaya atılmıştı. Erken erişim döneminin başlamasıyla birlikte bu söylentilerin doğruluğu kanıtlanmış oldu. Oyuncular, campaign modunun yaklaşık 3 ila 4 saat sürdüğünü aktardı.

modern warfare 3 hikayesi

Popüler Call of Duty yayıncısı Marley13, hikayeyi 4 saat içerisinde tamamladığını belirtti. HowLongToBeat’e göre, geçen yılki Modern Warfare 2’yi bitirmek yaklaşık 8 saat sürüyordu. Bazı eski Call of Duty oyunları 6 – 7 saatlik bir macera sunarken, Modern Warfare 3 hikayesi bir ana CoD oyunu için oldukça kısa görünüyor.

Esasen bu oyunun bağımsız bir sürüm yerine Modern Warfare 2 için büyük bir genişletme olması bekleniyordu, ancak daha sonra planlar değişti ve DLC’nin tam oyuna dönüştürülmesine karar verildi. Modern Warfare 3, Steam ve Battle.net üzerinde 2 bin liraya satılıyor. İçerisinde çeşitli bonuslar olan Vault Edition için ödenmesi gereken ücret ise 2 bin 800 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.