Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Modern Warfare 2’de Serinin En İkonik Görevi Yer Alacak!

Yeni Call of Duty: Modern Warfare 2, hayranların hala seri tarihinin en iyilerinden biri olarak kabul ettiği bir görevi bizlere tekrar yaşatacak.

Activision, Call of Duty serisinin hayranları için oldukça büyük bir sürpriz yaptı. Modern Warfare 2’de, Call of Duty 4’ün unutulmaz görevi olan “All Ghillied Up” yer alacak.

Geliştiriciler bu bilgiyi yeni bir fragmanda oldukça esrarengiz bir şekilde ortaya koydu ve Kaptan Price’a benzerliğini ve sesini ödünç veren aktör Barry Sloane, tüm şüpheleri ortadan kaldırdı. Twitter’daki gönderisi, FPS tarihinin (ve kesinlikle CoD tarihinin) en iyilerinden biri olarak kabul edilen görevin geri döndüğünü açıkça doğruladı.

Modern Warfare 2’de ‘All Ghillied Up’ Görevi Olacak

Modern Warfare 2

Infinity Ward geliştiricileri bizi sadece Ukrayna’daki Pripyat’a götürmekle kalmayacak, efsane görevleri tekrarlatacak. Hayranlar, Call of Duty 4 ve Call of Duty: Ghosts’tan diğer görevlerin geri döndüğünü gösteren sahneler de gördü ancak şimdilik bu sadece bir spekülasyon.

Ayrıca, Modern Warfare 2’de orijinal “All Ghillied Up“ın ne kadarının kalacağı da açık bir soru olarak kaldı. Belki bu sefer genç Price ve Kaptan MacMillan, görevleri sırasında daha fazla şansa sahip olacak. Kim bilir?

Modern Warfare 2’de Pripyat ne kadar değişecek, 28 Ekim‘i PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 konsollarında öğreneceğiz. Hatta daha erken, ön sipariş verenler Modern Warfare 2’nin kampanyasını resmi çıkışından bir hafta önce kontrol edebilecek. Daha fazla bilgi için önceki ön sipariş haberlerimize göz atabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.