Mobile Legends: Bang Bang

Takip Et
5.4

Kullanıcı

Mobile Legends: Bang Bang Yeni Projesini Duyurdu

Mobile Legends yeni projesini resmi olarak duyurdu.

MOBA kategorisinde en çok oynanan oyunlardan biri olan ve gün geçtikçe popülaritesini arttırmaya ve sürdürmeye devam eden Mobile Legends: Bang Bang‘in geliştiricisi olan Moonton yeni projesi ile birlikte oyuncularına daha iyi bir deneyim sunabilmek adına çalışmalara başladı.

Mobile Legends Bang Bang Yeni Projesini Duyurdu 1

Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu olan Mobile Legends: Bang Bang, 5 Haziran 2020 tarihinde yeni projesi olan “NEXT“i duyurdu. Yeni geliştirilen projede amaç; oyunculara, oyuna yeni eklenecek olan yeni düzenlemeler ve iyileştirmeler ile mücadelelerine daha iyi bir şekilde devam edebilmeleri sağlanacak.

Oyunu geliştirme projesinin önemli bir bileşeni olan “NEXT” oyunculara sürekli olarak yüksek kaliteli oyun deneyimleri sunmak için kahraman ayarlamaları, sanat ve ses yükseltmeleri gibi çeşitli geliştirmelere odaklanan uzun vadeli bir proje olacak.Mobile Legends: Bang Bang ekibi esas olarak kahraman ve kontrol açısından iyileştirmelere ve geliştirmelere yer vereceklerini açıkladı.

Çoğu uzun zamandır piyasa’da bulunan oyunlar’da olduğu gibi, yeni gelen karakterler ile birlikte eski karakterler doğal olarak unutuluyor. Bu nedenle oyun şirketleri unutulan bu karakterleri Rework ederek tekrardan oyuna aktif bir şekilde dahil olabilmelerini sağlıyor. Geliştirme ekibine göre, yenileme, klasik kahramanların temel özelikleri çerçevesinde yapılacak ve her birine benzersiz bir sembol, başka hiç bir kahramanda bulunmayan bir özellik kazandırılacak.

Mobile Legends: Bang Bang’i Android telefonunuzda oynamak için buraya iOS telefonunuzda oynamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol