Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası Kazananı Belli Oldu

Ülkemizde 128 takımın ter döktüğü Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası’nın kazananı belli oldu.

Mobile Legends oyununun ülkemizde düzenlenen turnuvası büyük bir merakla takip ediliyordu. Turnuvanın şampiyonu olacak olan takımın M3 yolcusu olacağı düşünüldüğünde bu turnuvanın kazanılması pek çok takımın öncelikli hedefiydi.

Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Turnuvanın finaline milli sporcumuz Busenaz Sürmeneli start verdi. Keyifli geçen açılış şovunun ardından iki takımın kıyasıya mücadelesine sahne olan büyük final karşılaşmasında gülen taraf Bedel takımı oldu.

Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası

Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası Kazananı : Bedel

5. yılını kutlayan Mobile Legends: Bang Bang tarafından düzenlenen Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası kazananı olan Bedel, M3 biletini de cebine koydu. Bedel bu ödülün yanında 60 bin TL’lik ödülünde sahibi olurken şampiyonada ikinci olan X7 takımı ise 30 bin TL’lik ödül kazandı. Mobile Legends 2021 Türkiye Şampiyonası kupa seromonisi ve doğum günü kutlamaları ile sona erdi.

mobile legends 2021 turkiye sampiyonasi kazanani belli oldu 3

Final mücadelesi sonrasında Bedel, 2022 yılında düzenlenecek olan M3 Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek. 800 bin dolarlık ödül havuzuna sahip olacak olan etkinlikte 123 takım mücadele edecek.

Dünyanın en büyük espor organizasyonlarından birisi olan M3 Dünya Şampiyonası Singapur’da yapılacak.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol