Mobil MMORPG Talion Yakında Global Çıkışını Yapacak

Yeni bir mobil MMORPG yolda.

GAMEVIL tarafından geliştirilen, açık dünya mobil MMORPG oyunu Talion Avustralya’da İngilizce sürümü için ön kayıtları almaya başladı. Oyun tahmin edeceğiniz gibi Asya kökenli bir yapım. Daha önce Güneydoğu Asya ve Japonya bölgelerinde çıkış yapan, bu pazarlarda oldukça beğenilen Talion, şimdi ilk defa İngilizce dil desteğiyle Avustralya’da yayınlanacak. Sonrasında ise oyun dünyanın geri kalan bölgeleri için çıkış yapacak. Yani yakın bir tarihte Talion’u Türkiye’den de oynayabileceğiz.

GAMEVIL da Talion oyunuyla oldukça iddialı. 3D açık bir MMORPG dünyasında geçen yapımda, 20’ye 20 geniş ölçekli PvP savaşları yaşanıyor. Aynı zamanda serbest bir karakter kişiselleştirme sistemi bulunuyor ve toplam 48 farklı bileşenden oluşuyor. Bunları dilediğimiz şekilde değiştirebiliyor, gerçekten benzersiz ve farklı karakterler yaratabiliyoruz. Görünüşe göre Talion bu yönüyle biraz Black Desert Online’dan ilham almış.

Henüz global çıkışı için resmi bir tarih verilmedi fakat Avustralya versiyonu bu ayın sonunda çıkış yapacak. Dolayısıyla global sürümünün de bizi çok fazla bekleteceğini düşünmüyorum. Yine de merak edenlerin şimdiden Android cihazlarına Avustralya verisyonunun APK dosyasını indirip deneme fırsatı olacak.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol