Mobil MMORPG Talion İçin Ön Kayıtlar Açıldı

Talion iddialı geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Gamevil bugün yeni bir duyuru yaptı ve yeni mobil MMORPG oyunları Talion için Amerika ve Avrupa bölgelerinde ön kayıtları kabul etmeye başladıklarını açıkladı. Açıkçası bu haber pek çok kişiyi sevindirdi çünkü ciddi bir kitle ABD ve Avrupa’da Talion’u oynamak için sabırsızlanıyordu.

blank

Talion şu anda Japonya’da 1 numaralı mobil MMO oyunu olarak tanıtılıyor fakat şimdilik bunun doğruluğunu teyit edemedik. Japonya’daki uygulama mağazasına baktığımızda listede oyunu üst sıralarda göremedik. Yine de yeni bir mobil MMORPG arayanlar için muhtemelen iyi bir alternatif olacaktır. Oyunun görüntülerine ve videolarına baktığımızda bir mobil oyun olarak gayet iyi gözüküyor.

Talion’un ne zaman resmi çıkışını yapacağına dair bir açıklama olmasa da, ön kayıtlar artık açıldı. Dolayısıyla oyunun çıkışının da çok fazla gecikmeyeceğini tahmin ediyoruz. Muhtemelen bu ayın sonunda ya da Mayıs ayının başında oyuncuların beğenisine sunulacaktır.

3D açık dünya bir MMORPG oyunu olan Talion’da 20’ye 20 geniş ölçekli PvP savaşları yaşanırken, 3D grafiklerle karakterinizi 360 derece kontrol edebliyorsunuz.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol