Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MMORPG Oyunu Palia Switch Konsoluna Geliyor

Etkileşimli bir dünyayı bizlere sunan Palia artık Switch konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Oyun şu anda sadece PC platformu için mevcut.

Geliştirici Singularity 6, MMORPG oyunu Palia‘nın 15 Aralık tarihinde Switch konsollarına gelmeye hazırlandığını duyurdu. Palia adlı yapım şu anda Epic Games Store üzerinden PC platformu için mevcut durumda. Oyun tamamen oynaması ücretsiz bir şekilde karşımıza çıkıyor ve oyun içerisinde gerçekten de hem devasa hem de etkileşimli bir dünya yer alıyor. Bu dünya içerisinde ise yapılacak onlarca unsur bulunuyor.

Oynaması ücretsiz rahatlatıcı simülasyon yapımı içerisinde dilediğimiz şekilde diğer oyuncularla ve arkadaşlarımızla beraber maceraya atılabiliyor ve burada onlarca iş bulunuyor. Oyunda yer aldığımız dünya içerisinde etrafı keşfedebiliyor, hayallerimizdeki hayatı yaşamak için arkadaşlarımızla beraber ilerleyebiliyor, zanaat ve yemek yapabiliyor, balık tutabiliyor, çiftçilik yapabiliyor ve daha fazlasını bu oyun içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.

Palia Etkileşimli Bir Dünyayı Sunuyor

Oyunda yapılacaklar sürekli olarak genişlerken aynı zamanda çözülecek gizemlerle dolu büyüleyici bir dünya bizlere aktarılıyor. Bu dünya içerisinde elbette etkileşim unsurları oldukça fazla karşımıza çıkıyor ve renkli karakterlerin de burada olduğunu söyleyebiliyoruz. Bu karakterlerle beraber etkileşime girebiliyor, onların arka planında yer alan hikayesini öğrenebiliyor ve bu karakterlerden çeşitli görevler elde edebiliyoruz. Görevleri tamamladıkça da yeni kaynakların sahibi olabiliyoruz.

Palia Date 12 06 23

Açık dünya içerisinde gezip tozabileceğimiz ve karakterimizi geliştirebileceğimiz yapımında gerçekten de ilgi çekici bir yapı bizleri bekliyor. Şimdi ise Switch konsoluna gelmeye hazırlanan bu yapım, konsola özel kontrol şeması ile ve özellikleri ile beraber çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda Switch sayfası açık durumda ancak ülkemizde ön sipariş verilemiyor. Dolayısıyla çıkış gününü beklemek durumunda kalıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.