Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Black Desert Online, Türkçe Olarak Türkiye`ye Geliyor

MMORPG oyunları arasında yer alan Black Desert Online Türkiye'ye geliyor. Henüz ne zaman geleceği konusunda resmi bir açıklama yapılmazken bu haberle birlikte hayranlarını sevince boğdu.

2014 yılında piyasaya çıkan Black Desert Online, dünya çapında oyuncu sayısını arttırmaya her geçen gün devam ediyor.  2014 yılından bu yana PlayStation, Xbox One ve PC platformunda bir tutku haline gelen Black Desert Online, çok yakında Türkiye’ye de geleceğini duyurdu.

blank

MMORPG efsaneleri arasında gösterilen Black Desert Online gerçek dünyadan uyarlanmış ve gerçek zamanlı oynanabilen bir oyundur. Her gün milyonlarca oyuncu tarafından keyifle oynanan Black Desert Online, LOL ve DATA 2 gibi oyunlara rakip bir konumdadır.

Oyunun içeriğine bakacak olursak her ayrıntının düşünüldüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyun içerisinde erkek ve bayan çeşitli karakterler mevcuttur. Black Desert Online ile oyuncular birbirinden farklı haritalarda özgürce dolaşabilirler. Özel olarak optimize edilen grafikler HD kalitenin ötesindedir. Üst düzey düşmanların yer aldığı Black Deser Online Turkey, aksiyonu ve gerilimi içerisinde bol miktarda barındırır.

Black Desert Online ülkemize geldiği andan itibaren Türkçe olacak. Henüz çıkış tarihi belli olmayan Black Desert Online, oyun severler tarafından İstanbul’da düzenlenecek olan GameX 2017’de tamamen Türkçe olarak deneme fırsatı bulacaklar.

Black Desert Online Türkiye’ye ne zaman geleceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

1 Yorum

  1. blank

    DATA 2

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol