Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MMORPG Arayışında Olanlara, Echo Of Soul Türkiye’ye Geliyor

Yeni MMORPG arayışında olanlara iyi haber Nfinity Games'ten geldi. Echo of Soul yakında Türkiye'de.

Playerunknown’s Battlegrounds ve daha pek çok oyunun Türkiye, Azerbaycan ve Orta Doğu yayıncılığını üstlenen Nfinity Games, Echo of Soul‘u da oyunlarının arasına kattıklarını duyurdu. Yeni bir MMORPG arayışında olanların çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz Echo os Soul, uzun süredir Amerika, Avrupa ve Asya’da büyük oyuncu kitleleri tarafından oynanıyor.

echo souls

Kore merkezli oyun geliştiricisi mr.blue tarafından yaratılmış olan oyun, yüksek donanım gerektirmemesine rağmen grafik ve oynanış açısından oldukça başarılı bir deneyim sunuyor. Oyunun kesin çıkış tarih duyurulmadı ancak Ramazan Bayramı döneminde çıkış yapacağı belirtildi.

Yakın zamanda Phoenix güncellemesi alan oyun, özellikle Koreli oyuncuların bir defa daha beğenisi kazanmayı başarmış, güncellemeden sonra aldığı son halle de çok sevilmişti. Oyun içi rekabet ve seviye atlama sistemine odaklanan güncelleme, Echo of Soul’un denge ayarlarını özenli bir şekilde yenilemişti.

Yayın yaptıkları bölgede uzun süredir yeni ve kaliteli bir MMORPG duyurulmadığını düşünen Nfinity Games, böyle bir adım atma kararı almış. Takım oynanışına odaklanan çevrimiçi oyunların çok fazla popülerlik kazandığı bugünlerde, yayıncılar yeni bir MMORPG sunma konusunda bir adım geride kalmıştı.

Bölgemizde ilk defa yyaına başlayacak Echo of Soul’un PvE oynanış tanıtımına aşağıdaki ekrandan erişebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=oDqJZ3EZx-o

 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.