Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MMO Oyunu New World Konsollara Geliyor: PS Store’da Göründü

New World'ün uzun zamandır beklenen konsol sürümü, Summer Game Fest 2024 sırasında duyurulabilir.

Amazon Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan açık dünya MMO oyunu New World, üç yıllık bekleyişin ardından nihayet konsollara geliyor. İlk olarak 2021 yılında piyasaya sürülen yapım, etkileyici bir lansman dönemi geçirmesine rağmen sonraki süreçte oyuncuların ilgisini taze tutmakta zorlandı. Steam’de 913 bin eş zamanlı oyuncuya kadar çıkan New World, son 24 saatte yaklaşık 7 bin kişi tarafından oynandı.

Amazon’un MMO’su, sürpriz bir şekilde PlayStation Store‘da görüldü. Reddit kullanıcısı OMG_R3A11Y, New World’ün konsol sürümünün PlayStation mağazasında listelendiğini ortaya koyan bir ekran görüntüsü yayınladı. Oyun daha sonra kaldırıldı, ancak diğer sızıntılar gibi internetin hızına yetişemedi.

New World, PS Store’da ‘Aeternum’ Adıyla Göründü

new world konsol

Konsol sürümü, muhtemelen Summer Game Fest sırasında duyurulacaktır zira New World’ün X hesabı etkinlik sırasında heyecan verici bir duyuru yapılacağını belirten bir gönderi paylaştı. Summer Game Fest, 7 Haziran Cuma günü Los Angeles’taki YouTube Theater’da gerçekleşecek. Çoğunlukla çıkmış ve önceden duyurulmuş oyunlara odaklanacağı belirtilen organizasyon, Geoff Keighley’nin ev sahipliğinde TSİ 00:00’da başlayacak.

Öte yandan PlayStation Store’dan alınan ekran görüntüsünde oyunun New World Aeternum olarak yer aldığı görülüyor. Buna karşın Steam sürümünün adı sadece New World. Belki de konsol versiyonu tamamen farklı bir oyun ya da Aeternum, tüm versiyonlarda orijinal ismin yerini alacak yeni bir genişlemenin adı olabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.