Mixer Koronavirüs Nedeniyle Anlaşmalı Olduğu Yayıncılara 100 Dolar Yardımda Bulundu

Mixer dün bir çok ortaklı yayıncısına 100 Dolarlık yardımda bulundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bildiğiniz üzere dünya genelinde 3 aydır koronavirüs pandemisi etkisini sürdürmeye devam ederken bir çok firma, kurum ve kuruluş yardım kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. En son aldığımız bilgiye göre Twitch‘in rakibi olan Mixer yayın platformu ortaklık kurduğu yayıncılara 100 dolar‘lık bir yardımda bulundu.

blank

Mixer’ın Ninja gibi en iyi yayıncıları multi milyoner ve tam zamanlı yayın yaparken, çoğu iş ortağı bunu diğer işlerin üstünde yapıyor ve artık uzaktan çalışamazlarsa yapamayacaklar. 100 Dolar bir buzdolabı doldurabilir veya kira için yardımcı olabilir, bu yüzden çok hoş bir jest.

Ninja’nın dışında Mixer platformunda yayın yapan bir çok yayıncı mevcut, dün Mixer, Jess, Greenskull, Exellion ve lindsywood gibi ortaklık kurduğu yayıncılara ve bir daha çoğuna 100 Dolar gibi bir bağışta bulundu ancak bu konuyla ilgili herhangi bir şey söylemedi.

Yardımı alan yayıncılar ise dün Twitter üzerinden Mixer’e bu bağışı için teşekkür ettikleri tweet’ler gönderdiler. Bunun haricinde bildiğiniz üzere şimdiye kadar dünyanın önde gelen oyun firmalarıda koronavirüs (COVID-19)pandemisi ile mücadele için milyon dolarları bulan yardımlarda bulundular.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol