Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Mission Impossible 7 ve Top Gun Maverick Vizyon Tarihleri Ertelendi

Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı Mission: Impossible 7 ve Top Gun: Maverick filmlerinin vizyon tarihleri bir kez daha ertelendi.

Hollywood’dan erteleme haberleri gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Venom 2, Mortal Kombat ve Resident Evil Welcome to Raccoon City gibi filmlerin vizyon tarihleri değişmişti. Bugün de, Mission Impossible 7 ve Top Gun Maverick’in planlanan tarihlerde izleyicilerle buluşamayacağı haberini alıyoruz.

Her iki filmin arkasındaki prodüksiyon stüdyosu Paramount, Mission Impossible 7’nin Kasım 2021 yerine 27 Mayıs 2022‘de; 1986 yapımı Top Gun’ın devam filmi Top Gun Maverick’in ise Temmuz 2021 yerine 19 Kasım 2021 tarihinde vizyona gireceğini açıkladı.

Mission Impossible 7 top gun

Bu yapımlara ek olarak, yeni Star Trek filmi Haziran 2023’e kaydırılırken, ismini henüz bilmediğimiz Ryan Reynolds ve John Krasinski’li bir filmin ise 17 Kasım 2023’e çekildiği bildirildi.

Mission Impossible 7’de Tom Cruise ile birlikte Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby ve Angela Bassett gibi isimler rollerine geri dönecekler. Captain America: The First Avenger’dan tanıdığımız Hayley Atwell da kadroda, ancak henüz hangi karaktere hayat vereceğini bilmiyoruz.

Cruise’un başrolünde yer aldığı bir diğer film Top Gun Maverick ise unutulmazlar arasına adını yazdıran ilk filme yeni bir soluk getirecek. Filmde Amerikalı aktöre Jennifer Connolly, Jon Hamm ve Miles Teller eşlik edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.