Minion Masters – Might of the Slither Lords Ücretsiz Oldu!

Minion Masters'ın genişlemesi ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Mayıs 2019’da Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Minion Masters oynaması ücretsiz olarak oynanmaya devam ederken oyunun popüler genişleme paketi olan Might of the Slither Lords kısa süreliğine oyunculara ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.

Oynaması ücretsiz olarak oyunculara birbirinden farklı oyun modları sunan Minion Masters, Might of the Slither Lords genişlemesi ile oldukça zengin bir yapıya kavuşmuştu. Normalde 25.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan Might of the Slither Lords, 19 Ağustos akşamına kadar oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor. Dileyen oyuncular Might of the Slither Lords genişlemesini kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyerek sonsuza kadar bu genişlemeye sahip olabilirler.

Ana oyun oynaması ücretsiz olduğu için oyuncular diledikleri zaman genişlemeyi ana oyun ile birlikte oynayabilirler. Oyuncular 25.00 TL değerindeki Might of the Slither Lords genişlemesini 19 Ağustos günü saat 20:00’den önce ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilirler.

Yayınlandığı günden bu yana Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen Minion Masters kart oyunu olarak tanımlanıyor. Oyun içerisinde oyuncular kartlar ile hamleler yaparak gerçek zamanlı olarak rakiplerini etkisiz hale getirmeye çalışıyorlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol