Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Midnight Ghost Hunt 31 Mart’ta Çıkış Yapacak

Çok oyunculu hayalet avı oyunu Midnight Ghost Hunt ilk olarak E3 2019'da duyurulmuştu.

Future Games Show Spring etkinliği sırasında, Midnight Ghost Hunt’ın 31 Mart’ta çıkış yapacağı doğrulandı. Yayıncı Coffee Stain Publishing ve geliştirici Vaulted Sky Games’ten Midnight Ghost Hunt, oyuncuların Hayalet veya Avcı rolünü üstlenebileceği Ghostbusters benzeri bir çok oyunculu saklambaç oyunu.

Future Games Show’da yeni bir sinematik fragman yayınlandı ve oyuncuların çok oyunculu moddan neler bekleyebileceklerini gösterdi. Fragman çoğunlukla Hayalet ve Avcıların birbirleriyle ve çevreyle özellikle karanlık, izole bir konakla nasıl etkileşime girebileceğini sergiliyor. Bunun yanı sıra oyunun birinci şahıs bakış açısını da görüyoruz.

Midnight Ghost Hunt Neler Sunacak?

Midnight Ghost Hunt

Klasik PvP sistemiyle 4v4 oyuncular, terk edilmiş bir tiyatro, bir konak ve lanetli bir korsan gemisi ve Hayaletlerin bir mobilya koleksiyonuna sahip olma seçeneği de dahil olmak üzere bir dizi konumda savaşacak. Oyuncular bunu yaptığında, Prop Hunt’takine benzer bir mekanik olan seçtikleri eşyanın görünüşünü ve kontrolünü ellerine alacak.

Avcılara özel yetenek artışları sağlamak için bir dizi Perk ile birlikte enerji silahları, bir lazer tabancası ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yetenek de oyunda yer alacak. Midnight Ghost Hunt, Steam üzerinden PC’de mevcut olacak ve şu anda istek listesine eklenebilir durumda. Oyun, PC Gaming Show sırasında E3 2019’da duyurulmuştu ve o zamandan beri hem geliştirici hem de yayıncı sessiz kalmıştı. Nihayet çıkış tarihini öğrendik.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.