Middle Earth: Shadow of War’un Mikro Ödemeleri Kaldırıldı!

Mikro ödemelere elveda...

27 Eylül 2017’de konsol ve bilgisayar platformundaki yerini almış olan Middle Earth: Shadow of War, oldukça iyi satış rakamlarına sahip.

Middle Earth serisi ile oyuncuların beğenisini kazanan Monolith Productions, oyuna getirdiği mikro ödemeler ile tepkileri üzerine çekti. Oyun firmalarının ek gelir kaynağı haline gelen mikro ödemeler günümüzde birçok oyunda yer alıyor. Oyunculara oyun içi para ve nesneler alabilme imkanı tanıyan mikro ödemeler, bazı kesimler tarafından da para tuzağı olarak görülüyor. Geçtiğimiz aylarda oyun içerisinde yer alan mikro ödemeleri kaldıracağını duyuran Monolith Productions, sözünde durdu ve oyuncuların yüzünü güldürecek olan o haberi verdi.

Geliştirici ekip söz verdiği gibi mikro ödemeleri ve oyun içi mağazayı tamamen oyun içerisinden kaldırdı. Oyuna gelen son güncelleme ile oyunun yapısı ve oynanışları üzerinde de bazı değişiklikler yapıldı. Ayrıca çeşitli düzeltme notları da oyun içerisindeki yerini aldı. Güncelleme ile market ve mikro ödemeler kaldırılırken bu haber oyuncular tarafından da sevinçle karşılandı. Güncelleme ile 80 olan level sınırı 85’e yükseltildi. Ayrıca oyuncular görevlerde artık daha hızlı bir şekilde puan kazanabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>