Microsoft Telefonunuz Uygulamasına Evrensel Pano Desteği Geliyor

Telefonunuz uygulamasına evrensel pano desteği geliyor.

Microsoft’un Android işletim sistemi için geliştirmeye devam ettiği Telefonunuz uygulamasına yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Microsoft Telefonunuz uygulaması artık evrensel pano özelliğine sahip olacak. 

Windows 10 Mobile işletim sistemini sonlandıran Microsoft bu kararının ardından, iOS ve Android işletim sistemi için uygulamalar geliştirmeye başlamıştı. Microsoft’un bu uygulamalarından birisi de  Microsoft Telefonunuz uygulaması olmuştu. Telefonunuz uygulamasını sürekli yeni özelliklerle güncelleyen Microsoft, uygulamaya önemli bir özellik getirmek üzere. 

Telefonunuz Uygulamasına Evrensel Pano Desteği Geliyor

Yeni güncelleme ile birlikte Telefonunuz uygulaması ile birlikte cihazlar arası kopyala yapıştır yapılabilecek. Uygulamanın en son Insider sürümünde ortaya çıkan bu kodlara göre kullanıcılar çok önemli bir özelliğe sahip olacak. Insider sürümünde yer alan ‘SharedContentPhotos,’ ‘ContentTransferCopyPaste’ ve ‘ContentTransferDragDrop’ kodları yeni bir içerik transfer özelliği için referans kodlar barındırıyor. Microsoft Telefonunuz uygulamasına gelecek olan bu yeni özelliğin şimdilik ne zaman geleceği açıklanmasa da özellikle birlikte kullanıcıların cihazlar arasında veri aktarımı çok daha kolay hale gelebilecek. Bilindiği gibi Apple’ın iPhone ve macOS cihazları arasında da benzer bir özellik bulunuyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol