Microsoft Teams Web Tarayıcı Üzerinden Hizmet Vermeye Başlıyor

Microsoft Teams, Zoom dahil diğer rakiplerini oldukça zora sokacak bir özellik duyurdu. Tamamen web üzerinden ücretsiz konuşma özelliği.

Microsoft, ücretsiz olarak kullanılabilen yeni bir tüm gün görüntülü arama seçeneğiyle Zoom hayranlarını Microsoft Teams‘e çekmek için büyük bir baskı yapıyor. Yazılım devi, bu yılın başlarında mobil cihazlarda tüketiciler için Microsoft Teams’i başlatırken, şimdi Teams’in arkadaşlarını ve aile özelliklerini masaüstüne ve web’e getiriyor ve böylece 300’e kadar arkadaşınız ve aileniz için tüm gün ücretsiz çalışabilecek bir Microsoft Teams toplantısı oluşturmanıza olanak tanıyor. Hem de tamamen ücretsiz!

Bir web tarayıcısı aracılığıyla ücretsiz katılabileceğiniz için aramalara katılmak için bir Microsoft Hesabına veya Microsoft Teams uygulamasına ihtiyacınız olmayacak. Microsoft Teams, bir galeri görünümünde veya sizi sanal ortamda yan yana getiren Birlikte Modu özelliği aracılığıyla 49 arkadaşınızı veya aile üyesini görmeyi de destekleyecektir.

Şükran Günü’ne sadece bir hafta kala Microsoft, Teams’i pandemi sırasında sanal olarak bağlantı kurmaları için bir yol olarak konumlandırıyor. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerindeki yetkililer, insanların Şükran Günü için tavsiye ettiğinden, bu özellikle planlanmış bir hamle. Binlerce uygulama iş arkadaşlarına, diğer öğrencilere, hatta arkadaşlarına ve ailesine bağlanmak için görüntülü görüşme hizmetine akın etmesinden sonra bu yılın başlarında Zoom popülerliği arttı.

Ekipler, tüketici partisine biraz geç kalmış olabilir. Ancak toplantı süresinde 24 uzun uzun bir sınır ve kullanımı kolay bir web uygulamasıyla, birdenbire Microsoft. Arkadaşlarla bağlantı kurmak için en iyi yolu (sınırlar getirene kadar) sunuyor gibi görünüyor. aile ücretsiz. Zoom’un, şirketin Şükran Günü için geçici olarak kaldırdığı kendi 40 sunucu limiti var. Google Meet (60 dakika sınırı) ve Cisco Webex (50 dakika sınırı) gibi diğer rakipler de benzer kısıtlamalara sahip. Microsoft Skype’ın daha önce bunun için Skype Meet Now‘ı zorlamaya çalışıyordu, ancak herkes Skype’ın varlığını unuttu.

Toplantı sahibi olarak başlamak için gereken tek şey Microsoft’un yeni Teams web’i ziyaret etmek. Sonra bir Microsoft Hesabı ile oturum açmaktır. Bir görüntülü toplantı oluşturduğunuzda, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilir ve bir Microsoft Hesabına ihtiyaç duymadan web üzerinden ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol