Microsoft, Office 365 Taleplerini Karşılayabilmek İçin Bazı Bölümleri Kısıtladı

Corona Virüsü Microsoft'a yeni kararlar aldırdı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Microsoft Corona Virüsü’ne karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Corona Virüsü nedeniyle evden çalışan insanlar için geçtiğimiz gün Teams’i güncelleyen Microsoft bugün de Office 365 taleplerini rahat karşılayabilmek için bazı bölümleri kısıtlama kararı aldı.

Bilindiği üzere birçok teknoloji firması aldığı kararlar ile bant genişliğini en aza indirerek kullanıcılarına kesintisiz hizmet sunabilmek için çaba sarf ettiğinden bahsetmiştik. Önce Netflix sonra da PlayStation Store üzerinde internet hızı düşürülürken bugün de Microsoft cephesinden yeni bilgiler geldi.

Windowscentral’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Microsoft Office 365 kullanıcılarına kesintisiz bir deneyim sunabilmek için bazı kısıtlama politikaları uyguluyormuş. Haberin detaylarına göre Microsoft Office üzerinden dosya indirmeyi, okunabilirliği, paylaşılabilirliği ve daha birçok özellik üzerinde kısıtlamalar yapıyormuş. Alınan bu karar ile tüm Office 365 kullanıcılarının hizmetten mahrum olmasını engellemeyi planladığı ifade edilen Microsoft, zaman çizelgesi üzerinde yer alan yeni videoları da devre dışı bırakma kararı almış.

Yani özetle internet kullanımını en aza indirecek çeşitli kısıtlamalar Office 365’e getirilmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol