Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Microsoft Flight Simulator’a Yeni Güncelleme

Microsoft Flight Simulator son güncellemeyle beraber oyuna Lahey ve Brüksel gibi Avrupa şehirlerini ekliyor.

Microsoft, Microsoft Flight Simulator için yeni bir güncelleme yayınladı. Daha önceki Okyanusya güncellemesiyle Polinezya (Hawaii ve Paskalya Adası), Melanezya (Fiji, Yeni Kaledonya, Yeni Gine, Endonezya’nın Batı Papua ve Solomon Adaları), Galapagos Adaları ve Antarktika Yarımadasını oyununa ekleyen Microsoft City Update 5: European Cities olarak adlandırılan güncellemeyle beraber bazı ünlü Avrupa şehirlerini de oyununa ekliyor. Yeni güncellemeyi daha detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi bu yeni güncelleme oyuna birçok Avrupa şehrini getiriyor. Yeni güncellemeyle oyuna eklenen şehirler arasında Avrupa kıtasının en tanınmış şehirlerinden bazıları yer alıyor. Hollanda’dan Lahey, Belçika’dan Brüksel, Slovakya’dan Kösice, Hırvatistan’dan Zagreb ve İspanya’dan Cadiz gibi şehirler yeni güncellemeyle oyuna ekleniyor.

Microsoft Flight Simulator İçin Yeni Bir Modelleme Tekniği Kullanıldı

Microsoft Flight Simulator'a Yeni Güncelleme

Microsoft oyuna eklediği yeni şehirleri modellerken yeni bir modelleme tekniği kullandı. Triangulated irregular network surface modeling (üçgenleştirilmiş düzensiz ağ yüzeyi modellemesi) tekniğiyle gerçeğe olabildiğince yakın bir şehir modellemesini oyuna ekledi. Yeni güncellemenin, PC ve Xbox’taki tüm Microsoft Flight Simulator sahiplerine ücretsiz olarak sunulacağı açıklandı.

Bu yılın başlarında, oyuncuların hava itfaiyecileri (yangın söndürme uçakları) veya arama kurtarma ekipleri gibi çeşitli uçuş tabanlı kariyerleri oynamalarına olanak tanıyan kariyer modu gibi yeni özellikleri de beraberinde getirecek olan Microsoft Flight Simulator 2024 açıklanmıştı. 2024 yılında çıkacak olan yeni oyun hakkında daha detaylı bilgiler verdiğimiz haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.