Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Microsoft Davasında ‘The Elder Scrolls 6 Çıkış Tarihi’ Ortaya Çıktı

Yakın zamanda internete yüklenen bir belge, Birleşik Krallık hükümetine yaklaşan The Elder Scrolls 6'nın çıkış tarihinin söylenmiş olabileceğini öne sürdü.

Elder Scrolls 6 çıkış tarihi hakkında önemli bilgiler edindik. Resmi belgelere göre, Birleşik Krallık hükümetinin The Elder Scrolls 6’nın ne zaman yayınlanacağını bilmesi mümkün. İlk olarak 2011’de çıkan Skyrim’in uzun ömürlülüğü göz önüne alındığında, birçok insanın uzun süredir devam eden Bethesda serisindeki bir sonraki oyun için sabırsızlandığı kesin.

Aslında, The Elder Scrolls 6 hala ön yapım aşamasında olabilir ve Bethesda, çeyrek asırdır ilk yeni fikri mülkiyeti olan Starfield’ın son rötuşları üzerinde çalışırken, Todd Howard ve ekibi TES6 güncellemelerini ele alacak. Bu aşamada gerçekten herkesin yapabileceği tek şey beklemek ancak bazı hükümet yetkililerinin bu tür bilgileri zaten öğrenmiş olması tamamen mümkün.

The Elder Scrolls 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Elder Scrolls 6 Çıkış Tarihi

PCGamesN tarafından fark edilen UESP’den gelen bir gönderiye göre, Birleşik Krallık hükümetinin web sitesine yüklenen bir belge, Rekabet ve Piyasa Kurumu’nun (CMA) Microsoft ve Activision Blizzard birleşmesi hakkındaki soruşturmasını özetledi. Şu anda Microsoft şemsiyesi altındaki bazı “orta ölçekli” oyunların tartışıldığı belirli bir bölümün altında, oyunun The Elder Scrolls 6 çıkış tarihi bilgisini görüyoruz.

Bu, uzun zamandır beklenen RPG’nin lansman tarihinin açıklandığını ancak halka canlı yayınlanmadan önce açıkça kaldırıldığının önemli bir kanıtı. Bununla birlikte, bu tarihin ne olabileceği kimsenin tahmininde bulunmaz.

Geçen yıl, Xbox başkanı Phil Spencer, The Elder Scrolls 6’nın Fable 4’ten sonra geleceğini söyledi ancak Fable 4’ün bile çıkış yapmasına henüz 3-4 sene olduğunu biliyoruz.. Bunu akılda tutarak ve özellikle Skyrim artık 11 yaşında olduğu için, bazıları için bu bekleyiş fazlasıyla sinir bozucu olacak.

Bethesda TES6 için bir tanıtım fragmanı yayınladı ancak bu 2018’deydi ve o zamandan beri oyun hakkında neredeyse hiçbir şey söylenmedi. Geliştirici Starfield’ı gelecek yıl piyasaya sürdüğünde, TES6 ile ilgili ayrıntılar gelecek ve o zaman Elder Scrolls 6 çıkış tarihini öğrenmeyi umuyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Burak

    Tarih nerede ?

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.