Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Microsoft Build 2022 Etkinliği 24 Mayıs’ta Yapılacak

Microsoft'un Build 2022 geliştirici etkinliği 24 Mayıs'ta başlayıp 26 Mayıs'a kadar sürecek.

Microsoft, geliştirici odaklı yıllık etkinliği Microsoft Build 2022‘nin başlangıç tarihlerini açıkladı. Etkinlik, her zamanki gibi yaklaşık üç gün sürecek ve 24 Mayıs ile 26 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik için kayıtlar Nisan ayı sonunda açılacak ve etkinlik tamamen dijital olacak.

Resmi Build web sitesi, etkinliğin dijital olarak gerçekleşeceğini ve beklediğiniz gibi katılımın ücretsiz olduğunu belirtti. Tipik olarak bu yüz yüze bir etkinlik olsaydı, katılımcıların yaklaşık 2.500 dolar ödemesi gerekecekti. Google’ın Mayıs ayının başlarında gerçekleşen I/O 2022 etkinliği de çoğu insan için yalnızca sanal olarak gerçekleşti, yalnızca Google ve bazı ortaklar fiziksel olarak görüştü.

Microsoft Build 2022 Etkinliğinde Neler Göreceğiz?

Microsoft Build 2022

Tam Microsoft Build 2022 programı henüz açıklanmasa da, yapı önceki yıllara oldukça benzer olmasını bekliyoruz. Muhtemelen 24 Mayıs‘ta Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın açılış konuşmasıyla açılacak ve haberlerin büyük kısmı buradan gelecek. Bundan sonra, bir dizi teknik oturum, Windows, Edge, Azure gibi sistemler dahil olmak üzere Microsoft platformlarındaki geliştiriciler için çeşitli yeni özellikler tanıtılacak.

Microsoft Build 2022‘den neler bekleyebileceğinize gelince, çoğunlukla Azure, Microsoft 365, Visual Studio ve geliştiriciler için diğer araçlara odaklanmasını bekliyoruz. Ayrıca, bu yıl ilk kez İngiltere, Japonya ve Latin Amerika dahil olmak üzere belirli pazarlar için içerik sunacak. Microsoft Build 2022, genellikle yeni Windows özelliklerine odaklanmaz; Bununla birlikte, bu, Windows 11‘in piyasaya sürülmesinden bu yana ilk Build etkinliği olacak, bu yüzden belki bu yıl bu taraf hakkında daha fazla şey duymaya başlayabiliriz. Kesin olarak bilmek için tam oturum programını beklememiz gerekecek.

Windows 11 ile ilgili haberlerle ilgileniyorsanız, 5 Nisan’da hibrit çalışma için yeni özelliklere odaklanan bir etkinlik olacak. Bunun ne anlama geldiğini henüz bilmiyoruz, bu yüzden bu cephede daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.