Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Michael Madsen’lı Crime Boss Duyuruldu

The Game Awards 2022 etkinliğinde 505 Games, Crime Boss: Rockay City'yi etkileyici bir fragmanla duyurdu. Fragman seyircileri oldukça etkiledi.

505 Games ve InGame Studios, Crime Boss: Rockay City‘yi etkileyici bir fragmanla duyurdu. Duyuru, ödül töreninde en çok heyecanlandığım anlardan biri oldu. Crime Boss’ta, 1990’lar dönemi Florida’sının yeraltı dünyasında ünlü bir suçlu olan Travis Baker rolünü üstleneceğiz. Tek oyunculu oynanacak yapım, Baker’ın ekibi için suçluları işe almasını ve böylelikle suç patronu olmasını konu alacak.

Oyunun başrolü Baker’ı ise Michael Madsen canlandıracak. Ünlü bir Hollywood oyuncusu olan Madsen, daha önce GTA III’te Toni Cipriani olarak yer almıştı. Yapım, tek oyunculu olarak duyuruldu fakat oyunda dört kişiye kadar birlikte oynanacak bölge savaşları ve soygunlar olacak. Ekibiniz için planlar ve işbirlikleri yaparken, PVE deneyimi yaşayabilecek olmak oldukça güzel.

Crime Boss 28 Mart 2023’te Geliyor

Crime Boss

Oyun ilk olarak geçen hafta resmi 505 Games Twitter hesabında tanıtıldı. Etkinlikte yayınlanan fragmanda; Danny Trejo, Danny Glover, Damion Poitier, Kim Basinger, Michael Rooker ve Vanilla Ice gibi Hollywood aktörleri yer aldı. Oyundaki her karakter, bir şekilde hikayeyi etkileyecek ancak bu etkiler henüz bilinmiyor.

505 Games’in başkanı Neil Ralley, resmi basın açıklamasında “Hem kamera önünde hem de Crime Boss’un gelişiminin arkasında yer alan çok sayıda yetenek, 505 için son derece heyecan verici.” dedi. Crime Boss: Rockay City, 28 Mart 2023‘te Epic Games Store’a özel olarak çıkacak ve oyun şu anda 197 TL’lik indirimli ön siparişe açıldı. Oyunun konsol sürümlerinin ise 2023’ün sonlarında yapılması planlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.