Mi Band 4 Yeni Versiyonu Satışa Çıktı

Mi Band 4 NFC destekli sürümü ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Xiaomi’nin son akıllı bilekliği Mi Band 4 modelinin yeni versiyonu satışa sunuldu. İşte Mi Band 4 modelinin yeni versiyonu. Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin 11 Haziran tarihinde duyurmaya hazırlandığı yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 modeli öncesinde Xiaomi, yeni bir Mi Band 4 modelini tanıttı.

Şimdiye kadar sadece Çin pazarında satışa sunulan Mi Band 4 modelinin bu versiyonu, NFC desteğine sahip. Avrupa Merkezli olarak Mastercard PayPass desteği ile birlikte gelecek olan Mi Band 4 modeli bu özellikle birlikte mobil ödemelerde kullanılabilecek. Mi Band 4 modelinin bu sürümünün kısa süre içerisinde Visa, Google Pay ve PayPal desteği de kazanacağı gelen bilgiler arasında. NFC desteğine sahip olacak olan Mi Band 4 modeli ayrıca toplu taşıma girişlerinde de kullanılabileceği düşünülüyor.

Xiaomi Mi Band 5 Detayları

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği, Mi Band 5 modeli SpO2 ( kandaki oksijen seviyesi ) ölçüm seçeceği olacak. Xiaomi’nin bu yeni akıllı bilekliği, kalp atış hızı izleme ve diğer sağlık fonksiyonlarının yanında adet döngüsü izleme özelliğine de sahip olacak.

Mi Band 5 modelinin bu özelliklerinin yanında beş yeni egzersiz modunu da destekleyeceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Xiaomi Mi Band 5 modelinin fiyatı ise şimdilik bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol