Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metroidvania Oyunu Moonscars’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Moonscars'ın çıkış tarihi belli oldu. Karanlık fantezi temalı metroidvania oyunu, Eylül ayında PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch'e gelecek.

Yayıncı Humble Games ve geliştirici Black Mermaid, aksiyon platform oyunu Moonscars‘ın 27 Eylül’de çıkacağını duyurdu. Oyun PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch’e gelecek.

Moonscars, Metroidvania türünün temsilcilerinden olacak ve fantezi temalarına sahip karanlık bir aksiyon platform oyunu. Kırmızı ve sarı gibi zıt renklerin vurguları ile doygunluğu azaltılmış bir görünüme sahip. Haziran ayında, oynanış fragmanını sizlerle paylaşmıştık. Fragman, oyuncunun cephaneliğinin bir parçası olacak bazı dövüş becerilerinin yanı sıra oyunun karanlık fantezi ortamını gösteriyordu.

Moonscars Çıkış Tarihi Belli Oldu

Moonscars

Humble Games, yeni iki boyutlu aksiyon-platform oyunu Moonscars‘ı duyurdu ve oyunun bu yaz aylarında PC için çıkış yapacağını öğrendik. Bağımsız geliştirici Black Mermaid’in geliştirdiği iki boyutlu souls-like aksiyon oyunu olarak tanımlanan piksel oyunu, doğrusal olmayan iki boyutlu dünyası, yoğun aksiyon ve dövüş becerileri, karanlık bir fantezi hikayesi ve benzersiz silahlar içerecek.

Savaş becerilerinizin sınırlarını zorlamanız gereken oyunda, doğrusal olmayan iki boyutlu bir dünyada ilerlemek için yeni yeteneklerde de ustalaşmanız gerekecek. Sizi yok etmeye çalışan amansız karanlıkla yüzleşeceğiniz Moonscars’ta her ölümden bir ders çıkarmanız gerekecek ve her zorluğun üstesinden geldikçe yeni gerçekler ortaya çıkacak.

Oyunun Türkiye fiyatı henüz belli değil ve Türkçe dil desteği de maalesef oyunda yer almayacak. Oyunun çıkış tarihini açıklayan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.